księgowi pracujący w biurze

Zasady współpracy

Dopasujemy się do Twoich potrzeb! Biuro Rachunkowe CONSISTO charakteryzuje się dużą elastycznością w dostosowywaniu swojej działalności do potrzeb i sposobu funkcjonowania Klientów. Zwykle Klienci są zobowiązani do dostarczenia…

Dopasujemy się do Twoich potrzeb!

Biuro Rachunkowe CONSISTO charakteryzuje się dużą elastycznością w dostosowywaniu swojej działalności do potrzeb i sposobu funkcjonowania Klientów.

Zwykle Klienci są zobowiązani do dostarczenia dokumentów do biura rachunkowego. W naszej działalności nie ma konieczności dostarczenia dokumentów osobiście, co przy dużych odległościach generuje niepotrzebne koszty i zajmuje dużo czasu. Dokumenty można wysyłać do nas kurierem lub pocztą elektroniczną (skan lub fotografia dokumentów). Jest również możliwość, by nasz pracownik odbierał dokumenty z siedziby Państwa firmy lub przyjeżdżał i pracował na udostępnionych dokumentach na miejscu. Działamy na terenie całej Wielkopolski a w szczególności w zasięgu miast i powiatów: Poznań, Luboń, Mosina, Puszczykowo, Komorniki, Szamotuły, Wronki, Kórnik.

W przypadku dostarczania dokumentów drogą elektroniczną, oryginały dokumentów znajdują się u Klienta, natomiast kiedy to my odbieramy dokumenty lub dostajemy je kurierem, oryginały dokumentów znajdują się w naszym biurze i ponosimy za nie pełną odpowiedzialność. Po zakończeniu roku obrotowego i sporządzeniu sprawozdanie finansowego, cała dokumentacja zostaje przekazana do Państwa firmy na wcześniej ustalonych warunkach (dostarczona przez naszego pracownika, wysłana kurierem lub odebrana z naszego biura przez pracownika Państwa firmy).

Na życzenie klienta przypominamy telefonicznie lub mailowego o terminach dostarczania dokumentów (bez względu na formę), jak również o terminach zapłaty podatków lub innych należności publiczno prawnych.

Nie jesteśmy korporacją, w której łatwo o anonimowość pracowników. Nasi kontrahenci znają swoich księgowych z imienia i nazwiska, mają do dyspozycji bezpośredni numer telefonu komórkowego oraz adresy email. Zapewniamy również kontakt przez Skype.