O nas

Profil działalności CONSISTO Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe to profesjonalna firma zatrudniająca specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości, zarządzania oraz podatków. Istniejemy na rynku od 2002 roku. Aktualnie współpracujemy…

Profil działalności

CONSISTO Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe to profesjonalna firma zatrudniająca specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości, zarządzania oraz podatków. Istniejemy na rynku od 2002 roku. Aktualnie współpracujemy z firmami, które łącznie zatrudniają ponad 250 osób i generują roczne przychody netto ponad 100 mln zł.

CONSISTO to więcej niż Biuro Rachunkowe! Naszą misją jest wspieranie naszych Klientów w prowadzeniu i rozwijaniu interesów zapewniając kompleksową opiekę księgowo-finansową i kadrowo-płacową. Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu biznesu oraz towarzyszymy im w działaniach na wszystkich etapach rozwoju przedsiębiorstwa dostosowując profil swoich usług do indywidualnych potrzeb każdego kontrahenta.

Mając wieloletnie doświadczenie specjalizujemy się również w prowadzeniu spraw z zakresu finansów i rachunkowości w trakcie postępowań upadłościowych współpracując z Syndykami. Pomagamy, aby szybko i sprawienie dokonać inwentaryzacji masy upadłości i przygotować do wyceny majątku. Możemy obsługiwać postępowania upadłościowe o różnorodnym zakresie działalności.

Geneza nazwy

Nazwę CONSISTO można kojarzyć z: Consigliere (włoski), co oznacza głównego doradcę (ekonomicznego) lub consist in (angielski) oraz consister (francuski), co oznacza “polegać na”, a także z łacińskim słowem consisto oznaczającym zejść się i istnieć. Z naszymi klientami współpracujemy w sposób stały, konsekwentny i spójny (consistent z angielskiego). Prowadzenie spraw klientów powierzono pracownikom, którzy posiadają fachową wiedzę, są profesjonalistami z dużym doświadczeniem, co oznacza, iż można obdarzyć ich zaufaniem. O jakości i bezkonkurencyjności naszych usług świadczy fakt, iż żadna z obsługiwanych od początku działalności Biura firm nie zrezygnowała ze świadczonych przez nas usług. Powierzając nam rachunkowość swojego przedsiębiorstwa, nasi klienci mogą czuć się bezpieczni, koncentrując się na rozwijaniu własnej działalności.

Pracownicy

Spółka powierzyła prowadzenie spraw Biura Rachunkowego osobom posiadającym certyfikaty uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydane przez Ministra Finansów:

Pełnomocnikiem Zarządu Spółki jest biegły rewident Ryszard Linke (numer rejestru 5705), który na bieżąco doradza zakresie z rachunkowości i podatków. Za naszym pośrednictwem nasi Klienci mogą zlecać wykonanie ekspertyzy ksiąg rachunkowych lub badania sprawozdania finansowego.

Nasza działalność objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.